ALTILI TUTTURALIM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÇOK CAZİP ANKARA

ÇOK CAZİP ANKARA Empty ÇOK CAZİP ANKARA

Mesaj  haker13 Salı Tem. 08, 2008 12:00 pm

arkadaşlar bugun ankara iyi ikramiye verecege benziyor sizleri bilmem ama bugun gayet guzel suprizler bekliyorum ben ankarada.
ilk ayaga gelince ben şahsen burada supriz bekliyorum 1 BABA ARAT yarıştan çıktıgına göre burası şahsıma göre karışır.diyorum eger dikat ederseniz bu aralar iyi bir ikramiye vermedi verirsede tam verecege benziyor ben burayı beş atla geçiyorum sıralama şablonda.
ikinci ayakta ise malum 19OO.MAİDEN mesafenin uzun oluşu beni supriz olur diye duşunduruyor burayada altı at yazdım sıralamam şablonumda.
üçüncu ayakta ise güzel bir supriz atım var 2.GÖBELLİ ECE ben bu attan supriz bekliyorum takibimde olan at ben burada olur diye duşunuyorum.tabi yanına kalite at PEKKAYA.1.yazmadan olmaz tabiki.
dörduncu ayakta ise ben burada 1.BABETTE tek olur duşuncesindeyim onun içindirki yanına at yazmıyorum.beşinci ayak ise
işte supriz kokan yer bana göre burası aslında çok tatlı supriz olarak duşundugum 8.LALINE.ben kendi yatıracagım altılıma tek yazacagım.fakat buraya yazayım yazmadı olmasın 3.SMARTY FACE de yanına yazılır.ve burası kapanır.
son ayak tam karakolluk çarşı pazar karışır gibime geliyor.18 at ne yapar belli degil ama ben burada saatli bomba olarak 1.KÜÇÜK RİŞA.7.VUSLAT.diyorum sakınha bunlar at eşek falan demeyin çunki bunlarda dört ayaklı olanlardan haa bu saatli bombaların pimini kimmi çeker.9.EKİNCİ.

1.ayak..2.5.9.11

2.ayak..3.5.6.9.10.11

3.ayak..1.2

4.ayak..1

5.ayak..3.8

6.ayak..1.7.9

tumarkadaşlara bol şanslar

şansınız açık olsun

haker13

- Similar topics